Artmodel
Artmodel Design Store

HAKKIMIZDA

2000 yılından beri sektörde hizmetlerini sürdüren Artmodel, her geçen gün, teknolojik ve personel altyapını genişleterek müşterilerimize sunduğumuz hizmet ve ürün kalitesini arttırmayı hedeflemektedir.

Firmamız reklam ajansı faaliyetleri bünyesinde, grafik tasarım, matbaa hizmetleri, açıkhava reklamcılığı, web tasarım ve sosyal medya uzmanlığı konusunda hizmetlerini Bursa ve çevre illerde sürdürmektedir.

Dekorasyon ürünleri bazında sektörde yine önemli bir yere sahip olan Artmodel, duvar aksesuarı ve ev tekstili konularında ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırarak, 3D duvar kağıdı, kanvas tablo, duvar saatleri, duvar sticker ve bir çok duvar aksesuarı konusunda üretim gerçekleştirerek, hizmetlerini web sitemizden online satışını gerçekleştirdiği gibi, Türkiye çapında online satış hizmeti veren bir çok firma ile anlaşmalı olarak tedarikçi hizmeti vermektedir.

Artmodel, sizler için özenle seçmiş olduğu sanat eserlerini, fotoğraf yada görselleri, duvar kağıdı ve kanvas tablo olarak olarak üretimini sağladığı gibi kişiye özel butik çalışmalara da yer vermektedir.